Polyuretanové systémy

Polyuretanové systémy se připravují většinou dvousložkově, jako složka A polyolová (polyéter, polyester) a B polyizokyanát, především pro strojní, ale i ruční zpracování. Vyrábí se celá řada materiálů pro tvrdé, polotvrdé a měkké pěny. Na přípravu systémů používáme vstupní suroviny od předních chemických koncernů. Systémy se nastaví na parametry dané odběratelem.

Pro některé aplikace nabízíme i kompaktní polyuretan.

Použití

Měkké pěnové systémy se používají např. pro těsnění v elektrotechnickém průmyslu, polotvrdé a tvrdé pěny se uplatňují v nábytkářském a gumárenském průmyslu, ale i pro další technické aplikace . Stejně jako některé systémy pro kompaktní licí polyuretany.

 

 

 

 

 

Stříkané ochrany

Stříkané ochrany

Vyrábíme ochrany karosérií automobilů, které chrání povrch karosérie před poškozením při montáži

Polyuretanové hřebeny

Vyrábíme polyuretanové hřebeny pro přepravní palety

Pojezdová kola a kolečka

Vyrábíme a renovujeme nejrůznější pojezdová kola a kolečka

Polyuretanové desky

Vyrábíme PU desky tloušťky od 3 mm rozměrů dle přání zákazníka. Z desek lze vyřezat nejrůznější i třeba složité tvary pro výrobu např. těsnění.

Stříkané polyuretany

Stříkané polyuretany

Od konce roku 2013 jsme schopni nanášet několikamilimetrové vrstvy polyuretanu na nejrůznější podklady stříkáním dvojsložkového systému Metaline

Odlévací stroj Baulé

Odlévací stroj Baulé

V roce 2008 jsme pořídili pro odlévání stroj francouzské firmy Baulé, který podstatně zvýší kvalitu a produktivitu výroby

ČeskyEnglish

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout