Profil firmy

Společnost PLASTOR, spol. s r. o. vznikla v roce 1991. Vzhledem na dlouholeté zkušenosti pracovníků firmy ve vývoji, dochází průběžně k inovaci výroby. Od počátku se zaměřujeme na vývoj, výrobu a prodej v oblasti polyuretanové (PUR) chemie a výrobků z polyuretanů. Jedná se zejména o polyuretanové systémy, elastomery, pěny, pojiva a adheziva.

 

 

Požadavky zákazníků jsou řešeny individuálně a s komplexním přístupem. Jednotlivé materiály a technologie jsou uzpůsobeny požadavkům odběratele (jsou šity na míru).

Zajišťujeme také výrobu pomocných forem nebo spolupracujeme na řešení výrobních forem zákazníka. Aktivně se přizpůsobujeme technologii i strojnímu vybavení odběratele.

 

Stříkané ochrany

Stříkané ochrany

Vyrábíme ochrany karosérií automobilů, které chrání povrch karosérie před poškozením při montáži

Polyuretanové hřebeny

Vyrábíme polyuretanové hřebeny pro přepravní palety

Pojezdová kola a kolečka

Vyrábíme a renovujeme nejrůznější pojezdová kola a kolečka

Polyuretanové desky

Vyrábíme PU desky tloušťky od 3 mm rozměrů dle přání zákazníka. Z desek lze vyřezat nejrůznější i třeba složité tvary pro výrobu např. těsnění.

Stříkané polyuretany

Stříkané polyuretany

Od konce roku 2013 jsme schopni nanášet několikamilimetrové vrstvy polyuretanu na nejrůznější podklady stříkáním dvojsložkového systému Metaline

Odlévací stroj Baulé

Odlévací stroj Baulé

V roce 2008 jsme pořídili pro odlévání stroj francouzské firmy Baulé, který podstatně zvýší kvalitu a produktivitu výroby

ČeskyEnglish

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout