Inovace výrobního portfolia společnosti PLASTOR s.r.o

Společnost PLASTOR s.r.o. realizuje projekt „Inovace výrobního portfolia společnosti PLASTOR s.r.o.“, který je spolufinancován Evropskou unií.

 

Předmětem projektu je zahájení nového inovativního způsobu výroby produktů z polyuretanu (PUR). Jedná se o výrobní proces, který je v rámci výzkumně-vývojové činnosti žadatele označován jako technologie lití na válec. Implementací technologie lití PUR směsi na válec také dojde k inovaci produktů žadatele.

 

Společnost PLASTOR s.r.o. realizuje projekt „Vývoj a testování dynamických vlastností odolných PUR materiálů s cílem implementace poznatků do vývojového cyklu nových výrobků“, který je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je za pomoci testování materiálových vlastností vzorků inovovat výrobní proces lití PUR materiálu na rotační válec a tím zlepšit povrchové vlastnosti finálního výrobku (zlepšit jeho dynamickou odolnost).

 

 

 

 

Stříkané ochrany

Stříkané ochrany

Vyrábíme ochrany karosérií automobilů, které chrání povrch karosérie před poškozením při montáži

Polyuretanové hřebeny

Vyrábíme polyuretanové hřebeny pro přepravní palety

Pojezdová kola a kolečka

Vyrábíme a renovujeme nejrůznější pojezdová kola a kolečka

Polyuretanové desky

Vyrábíme PU desky tloušťky od 3 mm rozměrů dle přání zákazníka. Z desek lze vyřezat nejrůznější i třeba složité tvary pro výrobu např. těsnění.

Stříkané polyuretany

Stříkané polyuretany

Od konce roku 2013 jsme schopni nanášet několikamilimetrové vrstvy polyuretanu na nejrůznější podklady stříkáním dvojsložkového systému Metaline

Odlévací stroj Baulé

Odlévací stroj Baulé

V roce 2008 jsme pořídili pro odlévání stroj francouzské firmy Baulé, který podstatně zvýší kvalitu a produktivitu výroby

ČeskyEnglish

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout