O NÁS

Společnost PLASTOR, s. r. o., která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej v oblasti polyuretanů (PUR). Jedná se zejména  o polyuretanové elastomery, systémy, pěny, pojiva a adheziva.

Požadavky zákazníků jsou řešeny individuálně a s komplexním přístupem. Jednotlivé materiály a technologie jsou uzpůsobeny požadavkům odběratele (jsou šity na míru).

Zajišťujeme také výrobu pomocných forem nebo spolupracujeme na řešení výrobních forem zákazníka. Aktivně se přizpůsobujeme požadavkům na technologii i strojnímu vybavení odběratele.

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás

NAŠE SLUŽBY

STŘÍKÁNÍ POLYURETANU

Vyrábíme výrobky stříkáním dvojsložkového polyuretanového bezrozpouštědlového systému. Lze vyrábět polyuretanové vrstvy tloušťky od ca 0,5 mm do několika mm v různých tvrdostech.

Stříkání polyuretanových vrstev je výhodné pro:

  • ochranu povrchů dílců před povětrnostními vlivy. "Gumový" charakter povrchu dílců jim dává vyjímečnou odolnost proti agresivním dynamickým vlivům způsobeným erozí, oděry a podobně.
  • ochrana před korozí a chemickými vlivy: stříkáním polyuretanu vznikne trvalá bariéra proti působení korozivních a agresivních vlivů.
  • jako dočasná ochrana povrchu karosérií automobilů a mnoho dalšího využití.

více informací

POLYURETANOVÉ ELASTOMERY

Polyuretanový elastomer se vyznačuje vysokou oděruvzdorností a houževnatostí, při velké pevnosti v dalším trhání a příznivou pružností. Vlastnosti materiálů lze měnit dle přání zákazníka např. tvrdost od 15 ShA do 75 ShD, lze snadno měnit barvu nebo připravit některé konstrukční dílce tvrdosti např. 80 ShD atd. Dobré vlastnosti se projeví především při dynamickém zatížení.

Nově jsme schopni vyrábět i gelové výrobky, např. různé gelové podložky či výplně cyklo sedadel.

Výrobky z polyuretanových elastomerů jsou vyráběny na odlévacím zařízení francouzské firmy Baulé a jsou používány systémy renomovaných světových firem jako je např. DOW, Bayer, Elastogran, Notedome, nebo ERA.

více informací

DALŠÍ SLUŽBY

co nabízíme?

   

 

 

MÁTE DOTAZ?
Kontaktujte nás:

 

Plastor - výroba, prodej a vývoj POLYURETHANOVÉ (PUR) CHEMIE

 

 

E-mail: plastor@plastor.cz

 

+420 603 499 104

 

IČ: 18559956, DIČ: CZ18559956

 

Tř. Tomáše Bati 1723
(budovy č.5 a 11)

765 02 Otrokovice

Česká republika

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout